Andmekaitsetingimused

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on http://pormjaparand.ee ja veebisaiti haldab ettevõte Põrm ja Pärand OÜ

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks

TEENUSE PAKKUMISEKS:

Põrm ja Pärand OÜ vajab oma teenuste pakkumiseks klientide andmeid: nimi, telefoninumber, e-posti aadress, lepingu sõlmimisel ka isikukood. Kliendid on kohustatud esitama õiged andmed lahkunu kohta, kelle jaoks teenus tellitakse. Selleks tuleks vajadusel olla valmis esitama surmatunnistus, nimi, sünniaeg. Kliendi loal edastame lahkunu andmed koostööpartnerile, kes osutab sellist matuseteenust mida Põrm ja Pärand ise ei paku.

Kogutud isikuandmeid kasutatakse ainult tellitud teenuse osutamise protsessi vältel, hiljemalt kuu pärast peale teenuse kättesaamist või lepingu lõpetamist andmed kustutatakse. Andmeid kõrvalistele isikutele ega kolmandatele osapooltele ei avaldata.

KOMMENTAARID:

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

Sinu e-postiaadressi põhjal loodud anonüümne tekstijada (räsi), mida võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari andmekaitsetingimused leiad siit: https://automattic.com/privacy/. Peale kommentaari heakskiitmist on sinu profiilipilt kommentaari juures avalikult nähtav.

Külastajate kommentaare kontrollitakse automaatse rämpsufiltri abil.

MEEDIA:

Kui laadid veebilehele üles pilte, väldi asukohainfo (EXIF GPS) salvestamist piltidesse. Veebilehe külastajad võivad pildid alla laadida ja saada nii kätte kogu neis sisalduva asukohainfo.

KÜPSISED:

Kui lisad saidile kommentaari, võid valida enda nime, e-postiaadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kunas pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

Kui sul on sellel saidil kasutajakonto ja logid sisse, kasutame ajutist küpsist määramaks, kas su veebilehitseja lubab küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see eemaldatakse veebilehitseja sulgemisel.

Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid “Mäleta mind”, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Teksti muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.

EUROOPA LIIT

Euroopa andmekaitseseadusandlus nõuab Euroopast väljaminevate, Euroopa elanikke puudutavate andmete korral samasugust kaitset kui Euroopa-siseselt. Järgime Euroopa Liidu seadusi  Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsufiltri abil.

KONTAKTINFO

Andmekaitsega seotud küsimuste korral helista tel. +372 53633863 või saada kiri pormparand@gmail.com või saada kiri veebisaidil kontaktide lehel oleva kontaktivormi kaudu.

Täiendav info

Veebisaiti kasutatakse äriotstarbel, isikuandmeid töödeldakse vastavalt vajadusele. Andmed on kaitstud krüpteerituna, andmete haldaja on läbinud andmekaitsealase koolituse